MÜŞTERİ YORUMLARI

Mustafa Dündar - Şişli

Kombim sürekli arıza çıkarıyordu. Sürekli tamirci çağırıyordum ve bu konu beni çok rahatsız ediyordu. Sonra Sedat Usta ile tanıştım. Tüm kombideki sorunları bakımla çözdü ve makul bir fiyat aldı. Teşekkürler, çok memnunum.


Hasan Yerlikaya - Kağıthane

Kombi ve petekleri her sene bakım yaptırıyordum ama birşey değişmiyordu. Bu sene komşumun tavsiyesi ile İstanbul Kombi Yetkili Servisini aradım. Gelen servis elemanı işinde uzman biri olduğu işini yapmasından anlaşılıyordu. Şuan kombim yeni gibi çalışıyor peteklerim çok güzel ısınıyor. Aldığı para helal olsun çok memnun kaldım.


Yusuf Balcı - Beşiktaş

Kışın peteklerim ısınmıyordu daha önce defalarca servis çağırdım. Gelen servis kombiye bakım yaptık, petekleri temizledik diyip parayı alıyorlardı. Ama hiç bir şey değişmiyordu. İnternette ararken İstanbul Kombi Yetkili Servisi buldum. Aradım servis talep ettim. Teknisyen yaka kartlı birisiydi o bana çok güven verdi. Kombimin bütün parçalarını elden geçirdi. Makul bir fiyat aldı yaptığı işten çok memnun kaldım. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.


Hasan Gürnaz - Bağcılar

4 peteklerimden randuman alamıyordum. İstanbul Kombi Yetkili Servis'inden Sedat Usta hiç bir sorunumuzu bırakmadı. Şimdi evimiz çok daha iyi ısınıyor. Teşekkürler.


Elif Nalcı - Beyoğlu

Tavsiye üzerine İstanbul Kombi Yetkili Servis'i aradım. Güler yüzlü bir teknisyen geldi. Tüm arızayı giderdi, detaylı bilgi verdi ve çok kibar davrandı. Çok teşekkürler, iyi çalışmalar.


Melek Yıldız - Bayrampaşa

Sedat Usta ile tesadüfen tanıştım. Evimde gaz kokusunu keşfetti, arızayı çözdü ve teknik bilgi verdi. Ben, eşim ve çocuklarım duacıyız.


Salih Akmaz - Fatih

İstanbul Kombi Yetkili Servis'i aradım. Kombi ve petek bakımını yaptırdım. İlk defa bir servis yaptığı işe ve işçiliğe garanti verdi.


Rıdvan Canyoldaş - Bakırköy

Sürekli param gittiği için tamircileri hiç sevmem. İstanbul Kombi Yetkili Servis ile tanıştığımda ilgi, alaka, davranış ve fiyatlar çok huşuma gitti. Çok memnunum, iyi çalışmalar.


Hasan Erdem - Bahçelievler

İlk defa evime belgeli bir servis geldi. Yaka kartı vardı ve çok profesiyonel iş çıkardı. Çok memnun oldum.


Derim Akyazı - Zeytinburnu

8 yıldır kullandığım kombim sürekli arıza yapıyordu. İstanbul Kombi Yetkili Servis'ini aradım Sedat Usta geldi. Sedat Usta benim tesisat borularımın ters olduğunu tespit etti. Allah razı olsun artık daha güvenilir bir kombim var ve 3 yıldır arıza yapmıyor.


Gülseren Serengil - Güngören

Kombim sürekli su eksiltirdi. Şimdi çok memnunum, arıza çözüldü. Teşekkürler İstanbul Kombi Yetkili Servisi


Cemal Sızlamaz - Şişli

İlk defa kombi bakımı yaptırdım. Bir bilgim yoktu. Şimdi dahaz az faturam geliyor. Tavsiye ederim.


Nagihan Yılmaz - Küçükçekmece

2 yıl önce kombimde bir sıkıntı vardı. Birçok servis ve usta geldi arızanın çözülemeyeceğini yeni bir kombi almam gerektiğini söylediler. İnternetten gördüğüm İstanbul Kombi Yetkili Servis'ini aradım ve Sedat Usta geldi. Onca servis ve ustanın çözemediği sorunu çözdü ve arızayı onardı. Kombim hala çalışıyor, teşekkürler İstanbul Kombi Yetkili Servisi.


Hakan Çetinkaya - Okmeydanı

İlk defa arıza ve kombi hakkında detaylı bilgi veren bir servis gördüm. Bu durum çok hoşuma gitti, çok memnunum oldum. Artık daha bilinçli bir kombi kullanıcısıyım.


Nurten Güleryüz - Kağıthane

Peteklerim hiç ısınmıyor ve çok yüksek doğal gaz faturası geliyordu. Tavsiye üzerine İstanbul Kombi Yetkili Servis'ini aradım. İlaçlı bakım ve temizlik yapıldı. Peteklerim daha çok ısınmaya başladı ve faturam daha düştü. Çok teşekkürler.


Sultan Kaya - Bakırköy

Her akşam kombi arızaya geçerdi. Şimdi hiç bir sorun kalmadı. Çok teşekkürler İstanbul Kombi Yetkili Servisi.


Necmi Demirci - Esenler

Yılda 3 veya 4 defa kombinin beyni dedikleri kart yanardı. Bu durumdan artık bıkmıştım ve tamirci çağıdmrak yerinine İstanbul Kombi Yetkili Servisi'ini çağırdık. Çok kısa zamanda Sedat adına bir usta geldi. Sorunu kendisine anlattık. Sedat usta orjinal parça kullandığını ve bu parçaya garanti verdi. 2 yıl oldu hiç bir sorunumuz yok, çok teşekkürler Sedat Usta ve İstanbul Kombi Yetkili Servis.


Mustafa Akça - Beşiktaş

Randuman vermeyen sesli çalışan kombim şimdi çok sessiz çalışıyor. Çok teşekkürler Sedat Usta


Keziban Solmaz - Florya

Sıcak su musluklarını açınca kombim yaz modunda olmasına ramen petekler ısınıyordu, arıza varmış. İstanbul Kombi Yetkili Servis çözdü, tamir yaptıktan sonra test ettip sonra bize teslim etti. Çok memnun oldum, teşekkürler.


Gülbahar Kaya -Ataköy

Kombimde sürekli olarak basınç düşmesi yaşıyordum. İnternet üzerinden İstanbul kombi yetk,ili Servisin telefonunu buldum. Aratıp randevu talep ettim.Randevu vermiş oldukları gün ve saatte geldiler.Kombimdeki arızayı arızayı hemen tesbit edip arıza yı giderdiler.Çok memnun kaldım.