HAFTA SONU KOMBİ SERVİSİ

Hafta sonuna kombi servis kaydı oluşturun

İstanbul Kombi Yetkili Servis olarak biliyoruz ki; günümüzde çalışan insan sayısı oldukça fazladır. İnsanlarımız özellikle hafta içi çalıştıkları için, kombi ve pektek bakımlarını veya kombilerinde oluşan sorunları hafta sonuna bırakarak, hafta sonu çözmek isterler. Bazı kombi kullanıcıları da hafta sonu eşleri evde olduğu için eşlerinin de bulunmasını isteyerek kayıtları hafta sonuna almak ister. Çoğu yetkili servisler de bu durumda hafta sonu hizmet vermedikleri için müşteriler ciddi sıkıntı yaşarlar.

Durumunuzu Anlıyoruz ve Hafta Sonu da hizmet veriyoruz

Bu konuda sıkıntı yaşayan kombi kullanıcıları cumartesi veya pazar günü hizmet veren kombi servisi arayışında bulunurlar ancak bu konuda başarılı olamazlar. İşte bunun en temel sebeplerinden biri servislerin genelde hafta içi çalışıyor olması hafta sonu tatilde olmasıdır. Sonuç itibari ile kombi elektronik bir cihazdır. Bununla birlikte gaz ve su ile de çalışmalarını sağlamaktadır. Kısacası ne zaman hangi sorun ya da sorunları meydana getireceği bilinemez. Bu sebeple de kullanıcılar bazen istekleri doğrultusunda hafta sonuna kayıt açtırmak istiyor olsa da bu sorunu direk hafta sonu da yaşıyor olabilir. Bizler de kombi tamircisi olarak bu duygunun bu düşüncenin bilincindeyiz.

Hafta Sonu Kombi Hizmeti

Pazar günleri evde olan ve cumartesi günü bile çalışan tüketicilerimizin var olduğunu bilerek hizmetimizi hafta sonu bile sürdürmekteyiz. Yani tüketicilerimizin isteklerini her doğrultuda yerine getirebilme çabası içerisinde olup çalışmalarımızı yönlendirmekteyiz. Bu yüzdendir ki çalışmalarımız kesintisiz olarak devam etmektedir. Hafta sonu çalışan kombi servisi olarak da tüketicilerimizin beklentilerine yanıt vermeye hazırız. Teknisyenlerimiz cumartesi ve pazar günleri de sizlere her anlamda yardımcı olabilmek amacı ile görevdedir. Bilgilerine güvendiğimiz çağrı merkezimiz ise sizlere hafta sonu ve hafta içi kısacası 7/24 hizmetlerini sürdürmektedir. Yaşadığınız her bir kombi sorununda sizler de kalıcı çözümler alabilmek adına firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.