Hakkımızda

Hakkımızda

Isıtma teknolojileri sektöründe 16 yılı aşkın süredir hizmet veren İstanbul Kombi Yetkili Servisi, sertifikalı deneyimli ve dinamik uzman kadrosuyla tüm kombi markalarına servis vermektedir. Sektörde gece-gündüz demeden hafta sonu ve resmi tatil günleri de dahil olmak üzere haftanın 7 günü müşterilerimize %100 Müşteri Memnuniyeti sloganını ilke edinerek hizmet vermektedir. Firmamız tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, sektördeki faaliyet alanlarını, sektörün ve günün ihtiyaçlarına göre genişleterek, güçlü ve deneyimli teknik kadrosu ile gerçekleştirdiği başarılı işler neticesinde sektöründe aranan, güvenilir bir Kuruluş haline gelmiştir. İstanbul Kombi Yetkili Servisi olarak hedefimiz kamu ve özel sektörde müşteri ihtiyaçlarının her an değişebildiği günümüz koşullarında istenilen sürede, kaliteli ve beklentilerin üzerinde hizmet vermektir.

Şirket Profilimiz

Kamu ve kamu tüzel kişilikleri ile özel sektöre çağın gerektirdiklerini karşılayan teknolojilere paralel olarak yaşam alanlarına değer katmak ve böylece çağdaş ve modern yaşam düzeyine sahip olan insanlara daha güvenli, daha kaliteli ve daha hızlı hizmet vermek, daha konforlu ve daha Huzurlu bir yaşam alanı sağlamaktır.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

İş ve hizmet Üretiminde kaliteyi Kendine temel bir yapı taşı edinen ve kendine özgü bir kalite yönetim sistemi bulunan şirketimiz, performansını sürekli gelişime odaklamıştır. kalite, güven ve müşteri memnuniyetini temel ilkeleri arasında bulunduran ve bu değerlerden hiçbir zaman ödün vermeyen Korkmazlar Mühendislik, ulusal ve uluslar arası standartlara uygun hizmet sunmayı kendine vazife edinmiştir. Faaliyet gösterdiği alanlarda kalite, güven, teknoloji ve rekabet avantajlarını sağlayarak, yaşadığımız dünya İle uyumlu ve içinde bulunduğumuz dünyada üstümüze düşen sosyal sorumluluklarımızın bilincinde olarak kamu ve kamu tüzel kişiliklerine, özel sektöre, kısacası topluma her şeyin daha fazlasını verebilmek için tüm öz sermayemizi kullanarak sektörde lider olmaktır.